Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obchodně-provozní manažer bezpečnostní agentury – Praha

9. 7. 2020

Mladá, dynamická a flexibilní bezpečnostní agentura, K2S Facility, spol. s r.o., hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-provozní manažer/ka

Naše společnost je postavena na mnohaletých zkušenostech a úspěších jejího vedení a provozních manažerů, kteří mají bohaté zkušenosti napříč všemi obory souvisejícími s nabízenými službami v sektoru integrované bezpečnosti.

Co bude náplní Vaší práce?

Zajišťování provozu, řízení pracovníků na svěřených zakázkách a kontrola bezpečnosti, komunikace s našimi zaměstnanci, spolupráce na personálním obsazení a plánování směn, jednání s významnými klienty napříč celou ČR, kontrolní činnost, vyhodnocování a zpracovávání bezpečnostních rizik, administrativní práce či příprava podkladů pro fakturace a mzdy.

Co od Vás požadujeme?

Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, slušné vystupování, skvělé komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz B. Praxe v oblasti bezpečnosti a provozu výhodou.

Co nabízíme?

Časově flexibilní a dynamickou práci, stabilní a příjemné zázemí společnosti, mladý přátelský kolektiv, dlouhodobou práci s možností karierního růstu, služební notebook a telefon, automobil k soukromým účelům, pravidelný měsíční příjem a odpovídající finanční ohodnocení. Nástupní mzda: 33.000,- Kč/Měsíc.

 

Tel.: +420 739 578 260

E-mail: tereza.bruzkova@k2s-facility.cz

http://www.k2s-facility.cz

#k2s #manazer #provoz #bezpecnostniagentura #praha