Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volná pracovní místa

hr.jpegHledáte dlouhodobé perspektivní a zajímavé zaměstnání nebo jenom brigádu?

 

Hledáme zodpovědné, spolehlivé, vstřícné a rozhodné kolegy do různých pozic. Pokud uvedené splňujete, můžeme táhnout za jeden provaz.

 

 

Kontaktujte nás na tel. č.: 734 240 531 - personální odd., 737 111 192 - nábor, nebo na e-mailu: nabory@k2s-facility.cz

 

 

Aktuální volné pozice:

 

Ostraha prodejny

Hledáme spolehlivé zaměstnance na HPP i DPP - Pochůzky po ploše a sledování kamer. Požadujeme: čistý výpis z RT, certifikát výhodou, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu, samostatnost. Nabízíme: dlouhodobou a stabilní práci, stravenky, plně hrazenou uniformu, příspěvek na boty, zdravotní dovolenou, náborový příspěvek. Mzda: Kč 120/hod.

 

Ostraha průmyslového objektu - JIRNY

Hledáme spolehlivé pracovníky na ostrahu průmyslového objektu. Místo výkonu ostrahy - Praha - Jirny. Náplň práce: obchůzka objektu, evidence příchozích a odchozích návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel. Vhodné pro OZP. Mzda: info na tel. Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a v neposlední řadě ochotu pracovat.

 

Ostraha v hotelu

Pro nadnárodního společnost a velmi váženého klienta hledáme spolehlivého pracovníka. Náplň: obsluha a kontrola systémů EPS, EZS, CCTV, kontrola zaměstnanců, klíčové hospodářství, obchůzka hotelu. Požadavky: základy AJ, velmi příjemné vystupování, spolehlivost, zkušenosti v ostraze výhodou, certifikát strážného 68-008-E výhodou, výpis z RT. Mzda: Kč 80/hod., směnný provoz. Příspěvky: na obuv, na dovolenou; stravenky.

 

Vrátný/strážný, ostraha objektu

Hledáme invalidní důchodce pro nenáročné hlídání objektů, drobná administrativa, krátké nebo žádné pochůzky. Směnný provoz. Požadujeme spolehlivost, ochotu pracovat, zodpovědnost, slušné vystupování. Nabízíme zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvky na zdravotní dovolenou, na obuv, možnost vyplácení zálohy mimo výplatní termín.

 

 

Ostraha obchodních center

Pro naše klienty hledáme spolehlivé, pracovité zaměstnance na HPP. Cca 20 míst. Mzda: Kč 80 - 85/hod. Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného 68-008-E výhodou, slušné vystupování a spolehlivost. Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání. Zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na obuv, plně hrazená uniforma, možnost vyplácení zálohy mimo výplatní termín.

 

Ostraha prodejny

Pro našeho klienta hledáme spolehlivé zaměstnance na HPP. Požadujeme: čistý výpis z RT, certifikát strážného 68-008-E výhodou, spolehlivost a ochotu pracovat ve směnném provozu, samostatnost. Nabízíme: dlouhodobou a stabilní práci, stravenky, plně hrazenou uniformu, příspěvek na pracovní obuv, zdravotní dovolenou.

 

Ostraha objektu

Hledáme spolehlivé zaměstnance na ostrahu objektu v obci Jažlovice. Jedná se o nenáročnou činnost na vrátnici, krátké pochůzky. Mzda Kč 80/hod. Požadujeme čistý TR, slušné vystupování, spolehlivost. Nabízíme zaměstnanecké benefity, doprava zajištěna.