Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 11. 2019

Obchodně-provozní manažer bezpečnostní agentury – Praha

Mladá, dynamická a flexibilní bezpečnostní agentura, K2S Facility, spol. s r.o., hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-provozní manažer/ka.

Naše společnost je postavena na mnohaletých zkušenostech a úspěších jejího vedení a provozních manažerů, kteří mají mnohaleté zkušenosti napříč všemi obory souvisejícími s nabízenými službami v sektoru integrované bezpečnosti.

Co bude náplní Vaší práce?

Zajišťování provozu, kontrola bezpečnosti a řízení svěřených zakázek, komunikace s našimi zaměstnanci, spolupráce na personálním obsazení a plánování směn, jednání s významnými klienty napříč celou ČR, vyhodnocování a zpracovávání bezpečnostních rizik či příprava podkladů pro fakturace a mzdy.

Co od Vás požadujeme?

Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, slušné vystupování, skvělé komunikační a organizační schopnosti, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz B. Praxe v oblasti bezpečnosti a provozu výhodou.

Co nabízíme?

Časově flexibilní a dynamickou práci, stabilní a příjemné zázemí společnosti, dlouhodobou práci s možností karierního růstu, služební notebook a telefon, automobil k soukromým účelům, stravenky, pravidelný měsíční příjem a odpovídající finanční ohodnocení. Nástupní mzda: 28.000,- Kč/Měsíc.

 

Tel.: +420 731 974 056

E-mail: jan.blaha@k2s-facility.cz