Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služby

stazeny-soubor--2-.jpg

Fyzická ostraha objektů

Zajišťujeme fyzickou ostrahu a ochranu průmyslových, obchodních a administrativních budov, objektů a areálů dle individuálních potřeb a požadavků klienta.

 

images.jpgÚklidové služby

Denní a generální úklidy administrativních i výrobních prostor. Zabezpečování jednorázových či nestandardních požadavků. Ostatní činnosti související s úklidem, správou a údržbou nemovitostí.

 

 

westminster-security-concierge.jpgRecepční služby

Zajišťujeme poskytování recepčních služeb přizpůsobených dle individuálních potřeb klienta s ohledem na daný objekt. Informační servis, obsluha telefonní ústředny. Vedení knihy návštěv, výdej a příjem klíčů, administrativa poštovních zásilek.

 

 

pro-security-placeholder.jpg

Obsluha technologií

Obsluha technologií - elektronická zabezpečovací signalizace /EZS/, elektronická požární signalizace /EPS/, kamerový systém /CCTV/, systémy kontroly vstupu /SKV/ a evidence docházky.

 

 

stazeny-soubor--4-.jpgBezpečnostní poradenství

Posuzování a návrhy bezpečnostních a režimových opatření. Konzultace ohledně bezpečnostních technologií. Zpracování bezpečnostních studií a plánů.

 

 

job.jpgDalší služby

Potřebujete více informací nebo máte konkrétní představu o nějaké službě? Dokážeme se přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Spojte se s námi prostřednictvím níže uvedeného formuláře.