Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Služby

 

Poptávka služeb:

 

Pokud máte konkrétní požadavek na zajištění zabezpečení vašeho objektu, nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

 

Telefonní číslo: +420 739 578 260

E-mail: obchod@k2s-facility.cz


 

Příspěvky

Fyzická ostraha objektů

14. 7. 2020

Zajišťujeme fyzickou ostrahu a ochranu průmyslových, obchodních a administrativních budov, objektů a areálů dle individuálních potřeb a požadavků klienta.

 

Úklidové služby

14. 7. 2020

Denní a generální úklidy administrativních i výrobních prostor. Zabezpečování jednorázových či nestandardních požadavků. Ostatní činnosti související s úklidem, správou a údržbou nemovitostí.

 

Recepční služby

14. 7. 2020

Zajišťujeme poskytování recepčních služeb přizpůsobených dle individuálních potřeb klienta s ohledem na daný objekt. Informační servis, obsluha telefonní ústředny. Vedení knihy návštěv, výdej a příjem klíčů, administrativa poštovních zásilek.

 

Obsluha technologií

14. 7. 2020

Obsluha technologií - elektronická zabezpečovací signalizace /EZS/, elektronická požární signalizace /EPS/, kamerový systém /CCTV/, systémy kontroly vstupu /SKV/ a evidence docházky.

 

Bezpečnostní poradenství

14. 7. 2020

Posuzování a návrhy bezpečnostních a režimových opatření. Konzultace ohledně bezpečnostních technologií. Zpracování bezpečnostních studií a plánů.

 

Další služby

14. 7. 2020

Potřebujete více informací nebo máte konkrétní představu o nějaké službě? Dokážeme se přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Spojte se s námi prostřednictvím e-mailu nebo nám zavolejte.